Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?


Tiktakbid, bilgisayardan otomobile, cep telefonundan oyun konsoluna, birçok kaliteli ürüne, en cazip fiyatlara sahip olabileceğiniz online açık artırma sitesidir.
Site içerisinde birbirinden heyecanlı açık artırmalara katılarak eğlenceli vakit geçirebilir ve son model ürünlere en kârlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Fırsatlarla dolu Tiktakbid Dünyası’na katılmadan web sitemizi hem videodan hem de aşağıdaki açıklama metninden tanıyabilirsiniz.
Üye Ol
Kullanıcı adı, mail adresi ve cep numaranızı tanımlayarak ücretsiz üyelik oluşturabilir ve cep numaranıza gelen onay kodunu girerek hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Profil
Üst menüde bulunan kullanıcı adınıza tıklayarak profilinize ulaşabilir ve “Hesabım” bölümünde istenilen bilgileri doldurarak işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca, Satın Alım İşlemleri, İstatistiklerim, Kazanılan Açık Artırmalar gibi birçok bilgiye profilinizden erişebilir ve Tiktakbid içerisinde yaptığınız tüm işlemleri buradan takip edebilirsiniz.
Alışverişini Yap, Kredini Kazan
Tiktakbid içerisindeki heyecan dolu açık artırmalara katılmak için Kredi’ye sahip olmanız gerekmektedir. Ekranın sağ üst kısmında bulunan Alışverişini Yap, Kredini Kazan sekmesine tıklayarak TTX Coin satın alabilir ve karşılığında hediye kredi kazanabilirsiniz. Kazanılan hediye kredilerin geçerlilik süresi alındığı tarihten itibaren iki aydır.
Açık Artırmalar
Üst menüde bulunan Açık Artırmalar sekmesini kullanarak Katılıma Açılmış Ürünler, Yaklaşan Açık Artırmalar, Canlı Açık Artırmalar ve Kazanılmış Açık Artırmalara göz atabilirsiniz.
Katılıma Açılmış Ürünler
Tiktakbid içerisinde bulunan açık artırmalar başlamadan önce Katılıma Açılmış Ürünler bölümünde katılımcıların başvurabilmeleri için bekletilir.
Katılıma Açılmış Ürünlerden katılmak istediğiniz açık artırmalarda “katılım bedeli kredisini” ödeyerek yer alabilir ve açık artırmalar başladığında teklif verebilirsiniz.
Katılıma açılan ancak belirtilen tarihe kadar “katılım bitiş” kredisi toplanamayan ürünler iptal olur, katılımcıların kredileri iade edilir ve kredilerin geçerlilik süreleri aynı miktarda uzatılır.
Yaklaşan Açık Artırmalar
Tiktakbid içerisinde bulunan katılıma açılmış ürünler belirtilen “katılım bitiş” kredisini tamamladığında canlı açık artırma başlayana kadar “yaklaşan açık artırmalar” da bekletilir.
Buradan ürünün açık artırmaya başlayacağı tarih, saat, katılımcılar ve ürünle ilgili bilgilere ulaşılabilirsiniz.
Canlı Açık Artırmalar
Son model ürünlerin birbirinden cazip fiyatlarla kullanıcılara sunulduğu heyecan dolu açık artırmalarda yepyeni bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor.
Açık artırmalar başladığında sadece başlangıç kredisini ödeyip önceden yer ayırtmış kullanıcılar teklif verebilirler. Diğer kullanıcılar açık artırmaları izleyebilir ancak teklif veremezler.
Her açık artırmanın önceden belirlenmiş bir maksimum kredisi, teklif bedeli ve teklif süresi vardır.
Her kredi 0,35 TL değerindedir ve verilen her teklif açık artırmanın değerini 0,01 kredi arttırır. Verilen her teklifle birlikte önceden belirtilen geri sayım süreci yeniden başlatılır.
Kullanıcılar, her açık artırma için önceden belirlenen kredi miktarını ödeyerek ürüne teklif verirler. Verilen her teklif önceden belirlenen geri sayım sürecini yeniden başlatır ve ürünün değerini 0,01 kredi arttırır.
Ürün maksimum krediye ulaştığında veya geri sayım süresi sıfırladığında son teklifi veren kullanıcı ürüne sahip olur.
Sona Eren Açık Artırmalar
Maksimum krediye ulaşan ya da sayacın sıfırlanmasıyla sona eren açık artırmalar bu alanda arşivlenir. Bu sekmeden sona eren açık artırma detaylarına ulaşabilirsiniz.
Teslimat ve Kargo
Açık artırmaları kazanan kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden ürüne sahip olur ve kazandıkları ürün kargoyla belirttikleri adrese iletilir.
Tiktakbid IOS ve Android Uygulamaları

Hemen mobil uygulamamızı indirerek üye olun ve açık artırmalara katılın.
tiktakbid google play store tiktakbid apple store
tiktakbid mobil